FARKLI HİSSET

O’NUN SICAKLIĞI DAİMA YANINDA

20 yılı aşkın süredir kahve sektöründe profesyonel işletmecilik anlayışını “Soulmate Coffee & Bakery” markasıyla gerçek kahve severlere sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Tüm lokasyonlarımızda haftalık taze olarak kavrulan kahve harmanları kulanılmaktadır. Bu kahve harmanlarında ise yüksek kaliteli kahve çekirdekleri kullanılmaktadır.

Müşterilerimize taze ve günlük kahve lezzetini sunabilmek için kahvelerimizi her sabah test ederiz.

SADECE EN İYİSİ

MÜKEMMELE ULAŞMAK İNAT İSTER

Markamızı taşıyan tüm ürünler büyük bir titizlik ve özenle seçilmiş, tamamı özel olarak Soulmate Coffee & Bakery için üretilmektedirler.

Amacımız lokasyonlarımızda sunduğumuz tüm yiyecek ve içeceklerin günlük olarak hazırlanmış en taze formasyonda sunulmasıdır.

Bu muhteşem keyfi, anlayışlı güleryüzlü bir hizmet ile sımsıcak ortamlarda sunmak adına geliştirdiğimiz konsept’teki en büyük gücümüz; üretim gücümüzdür. Mağaza konseptlerimizde bizim için en önemli unsur; sunulan ürünlerin tazeliği ve yüksek kalitede olmasıdır. Bu nedenle yine mağazalarımızda sunulan tüm içecek grubu dışı ürünler profesyonel ve yetkili unlu mamüller ve pastacılık firmaları tarafından desteklenmektedir.

MİSYONUMUZ

  • Taze kavrulmuş mükemmel kahve
  • Her biri birbirinden lezzetli, benzersiz ve özel seçimler
  • Güleryüzlü ve samimi servis
  • Kendini evde hissettiren sımsıcak, konforlu ve samimi bir atmosfer ile seçkin misafirlerin bir kahve molası vermek isteyecekleri, dinlenmek isteyecekleri ilk alternatif olmak.

HER GÜN, YENİDEN…

HEM DE ENERJİMİZİ HİÇ KAYBETMEDEN

Profesyonel eğitim almış ve uzun yıllar işletme sektöründe tecrübe edinmiş ekibimizin her ay rutin olarak düzenlediği eğitim ve kontroller mağazalarımızda sunulan hizmetin her geçen gün daha profesyonel ve daha kaliteli olması adına çok önemlidir. Ekibimiz arasında kahve ve içecek grubunda eğitim veren baristamız, kahve eğitimlerini üstlenmiştir. Konseptimizde öncelikli olarak kahve ve sıcak içecek grubu, özel yapım dondurma, unlu mamüller ve yaş pasta grubu bulunmaktadır. Konseptin kurulacağı lokasyon ve metrekare ye bağlı olarak da sandviç grubu da ilave edilebilir.